Változás lesz a Dél-pesti Centrumkórház főigazgatói posztján és menedzsmentjében, jelentette be Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter Facebook-posztjában.
Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter fontos kórházszervezeti változásokat jelentett be közösségi oldalán.
„Dr. Gondos Miklós helyett Dr. Szilágyi Örsöt kértem fel arra, hogy július 1-jétől irányítsa a kórházat. dr. Buga László államtitkárral az orvosigazgatói feladatok ellátására dr. Kállay Krisztiánt kértük fel.
Az új irányításnak nemcsak személyi értelemben, hanem szemléletében is meg kell újítania az intézmény működését. Ehhez kívánok sok sikert, erőt és felelősségteljes munkát az új vezetőknek” – fogalmazott a miniszter.







