Hat személyt letartóztattak az angol-horvát világbajnoki labdarúgó-mérkőzés helyszínén szerdán.
A 4-2-es angol sikerrel zárult találkozó során a dallasi stadion közvetlen közelében kábítószer-birtoklás, illetve tiltott helyen árusítás miatt intézkedtek a rendőrök, de volt, akit azért csuktak be, mert közterületen fogyasztott alkoholt.
Az arénában kétszer is verekedés tört ki, ám a helyi rendfenntartók közbelépése miatt itt senkit nem vettek őrizetbe.
A drónokat is bevető rendőrség kiemelte, hogy a letartóztatottak között nincs brit állampolgár.







