A mexikóvárosi közlekedési káosz miatt csúszott közel másfél órát a világbajnoki bemutatkozására váró üzbég labdarúgó-válogatott keddi sajtótájékoztatója.
A gárda magyar idő szerint csütörtök hajnalban Kolumbia ellen kezdi meg vb-szereplését.
Fabio Cannavaro szövetségi kapitány - aki játékosként az olaszokkal 2006-ban világbajnok volt - és stábja a hatalmas dugó miatt nem ért időben az Azték Stadionba. Az üzbég delegáció az atlantai edzőtáborból utazott a mexikói fővárosba.
A helyi illetékesek azt ajánlották a szurkolóknak a múlt csütörtöki mexikóvárosi nyitómeccs előtt, hogy hat órával a kezdés előtt induljanak útnak.







