A BRFK hétfői Facebook-bejegyzésre szerint június 10-én a délutáni órákban bejelentés érkezett a rendőrségre, miszerint a XXI. kerület egyik utcájában egy férfi meztelenül kerékpározik.
A csepeli járőrök rövid keresés után meg is találták a hiányos öltözetű biciklist, akit intézkedés alá vontak. Az igazoltatást követően lezáratták vele a kétkerekűjét, majd mivel zavartan viselkedett, beszállították a rendőrkapitányságra, ahova mentőt hívtak hozzá. A 45 éves férfit a mentők végül kórházba vitték.







