Facebook-bejegyzésében osztotta meg Orbán Viktor, hogy „írtam a kongresszusra egy röpiratot. Nem lett rövid, de érdemes elolvasni”.
Orbán Viktor kitért a Fidesz múltjára és politikai jövőjére is, terveket és nézeteket osztott meg.
A volt miniszterelnök kiemelte, hogy míg a Fidesz-KDNP mellett 2,4 millió választó tartott ki, addig 3,4 millióan „16 év után az áprilisi fegyverletételt választották”.
Részletesen a röpiratot itt lehet elolvasni.







