Orbán Viktor röpiratot tett közzé

A Fidesz kongresszusa előtt osztotta meg gondolatait a volt miniszterelnök

Belföld
  • 2026.06.13. - 10:18
Cikk borítókép
Orbán Viktor volt kormányfőAFP/Ferenc Isza

Facebook-bejegyzésében osztotta meg Orbán Viktor, hogy „írtam a kongresszusra egy röpiratot. Nem lett rövid, de érdemes elolvasni”.

Orbán Viktor kitért a Fidesz múltjára és politikai jövőjére is, terveket és nézeteket osztott meg.

A volt miniszterelnök kiemelte, hogy míg a Fidesz-KDNP mellett 2,4 millió választó tartott ki, addig 3,4 millióan „16 év után az áprilisi fegyverletételt választották”.

Részletesen a röpiratot itt lehet elolvasni.

Reklám