Újabb halálos baleset

Az autó vezetőjét a rendőrségi munka befejeztével emelik majd ki a roncsból

Krónika
  • 2026.06.12. - 14:47
magyar rendőr rendőrautó mentő
A baleset helyszínét a forgalom elől lezártákAFP/Ferenc Isza

Egy ember meghalt, amikor autójával fának csapódott péntek délután a Bács-Kiskun vármegyei Helvécia külterületén, a Kiskőrösi úton - tudta meg az MTI.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság azt közölte: az autóban, ami az ütközés következtében felborult, csak a sofőr utazott, a helyszínre mentő is érkezett. Az autó vezetőjét a rendőrségi munka befejeztével emelik majd ki a roncsból.

Reklám