Újabb baleset történt az M1-es autópályán, a korábbi eset helyszínének közelében, Töltéstava térségében, pénteken kora reggel – közölte a katasztrófavédelem a honlapján.
Egy kisteherautó egy nyerges vonató hátuljába rohant a sztráda 113-as kilométerszelvényénél, a Hegyeshalom felé vezető oldalon. A győri és a pannonhalmi hivatásos tűzoltók ezen a helyszínen is megkezdték a műszaki mentési munkálatokat.
Nem sokkal korábban a 115-ös kilométerszelvénynél, ugyancsak a Hegyeshalom felé vezető irányban kigyulladt egy kamion, miután álló munkagépeknek hajtott.
Az Útinform a honlapján azt írta, hogy a forgalmat a 112-es Győrszentiván csomópontban leterelik.







