,,Békéscsabán zárjuk a hetet. Találkozzunk ma 16 órakor a Szent István téren és álljunk ki együtt a béke mellett!" - fogalmazott a miniszterelnök vasárnap reggel saját közösségi oldalán.
A miniszterelnök országjárása a szombati péceli állomás után érkezik a Viharsarokba.
A kormányfő hozzátette: Legyünk ott minél többen!







