Baleset miatt lezárták a 71-es főutat Tihanynál

Krónika
  • 2026.03.15. - 16:18
lengyel rendőr lengyel rendőrautó lengyel rendőrség
Képünk illusztrációNurPhoto via AFP/Klaudia Radecka

Baleset miatt lezárták a 71-es főutat Tihanynál vasárnap kora délután – közölte a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság a Facebook-oldalán.

Azt írták, hogy a 71-es főúton, a Tihany-Sajkod elágazásnál két gépkocsi ütközött. A mentés és a helyszíni szemle idejére a főutat lezárták, az autókat Balatonfürednél és Aszófőnél alsóbbrendű utakra terelik.

Reklám