Orbán Viktor csütörtök délelőtt telefonon egyeztett az Ukrajnában lévő magyar küldöttséggel.
„A szakértőink már Kijevben.
Egy világméretű energiaválság küszöbén Zelenszkij elnök nem zsarolhatja tovább Magyarországot az olajblokáddal!” - írta a videóhoz Orbán Viktor.
„Ha nem tárgyalnak magukkal, akkor kérjenek személyes szemlét” - fogalmazott a miniszterelnök.
Orbán Viktor a videóban hangsúlyozta: „Nem konfliktust keresünk, hanem megoldást".







