Baleset miatt lezárták az M3-ast a XV. kerületben

Krónika
  • 2026.01.09. - 07:13
M3 autópálya
Képünk illusztrációMH archív/Purger Tamás

Két jármű ütközött össze péntek hajnalban az M3-as autópálya Budapestről kivezető szakaszán a XV. kerületben - tájékoztatott a rendőrség a honlapján. Lezárás miatt torlódásra hívták fel a figyelmet.

Azt írták, hogy az autópálya kivezető szakaszát teljes szélességében lezárták, a gépjárműforgalmat a környező utcákba terelik.

Budapest irányába két sávon halad a forgalom - olvasható a közleményben.

Reklám