Szergej Lavrov orosz külügyminiszter és Marco Rubio amerikai külügyminiszter találkozót kezdett az ENSZ New York-i székházában.
A találkozó a sajtó nélkül kezdődött, és zárt formában folytatódott - áll a kiadvány szerint. – jelentette a TASZSZ.
A jelentések szerint a találkozót zárt formában tartották

Szergej Lavrov orosz külügyminiszter és Marco Rubio amerikai külügyminiszter találkozót kezdett az ENSZ New York-i székházában.
A találkozó a sajtó nélkül kezdődött, és zárt formában folytatódott - áll a kiadvány szerint. – jelentette a TASZSZ.
Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás

A kínai vezetés a robotikát a következő ötéves terv kulcsfontosságú részévé tette
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”