Tűz volt a felgyői regionális hulladékkezelő központban

Mintegy háromszáz köbméternyi kommunális hulladék égett

Krónika
  • 2025.08.08. - 13:41
magyar tűzoltó autó magyar tűzoltók magyar tűzoltóság
Képünk illusztrációMH-archív/Purger Tamás

Tűz volt a regionális hulladékkezelő központban a Csongrád-Csanád vármegyei Felgyő és Tömörkény között a 4518-as út közelében péntek délelőtt - közölte a katasztrófavédelem honlapján.

Mintegy háromszáz köbméternyi kommunális hulladék égett, csaknem kétszáz négyzetméternyi területen.

A csongrádi és a kiskunfélegyházai hivatásos tűzoltók légzésvédelem mellett két vízsugárral eloltották a lángokat. Az egységek munkáját egy erőgép is segítette.

Reklám