Lezárták a 47-es főutat egy kigyulladt kamion miatt

A beavatkozás idejére a főút forgalmát megállították

Krónika
  • 2025.06.20. - 07:18
autópálya
Képünk illusztrációMH-archív/Purger Tamás

Kigyulladt egy kamion a 47-es főúton a 29-es kilométernél, Tépe és Berettyóújfalu között pénteken kora reggel, a tűzoltók munkálatainak idejére a főút forgalmát megállították - tájékoztatta a katasztrófavédelem az MTI-t.

A tűz a a hűtőkamion aggregátoránál keletkezett, az égő járművet a berettyóújfalui hivatásos tűzoltók habosított vízsugarak hűtötték vissza.

A beavatkozás idejére a főút forgalmát megállították.

Reklám