Benjamin Netanjahu izraeli miniszterelnök néhány héten belül Washingtonba utazik, hogy meglátogassa a Fehér Házat – jelentette Barak Ravid, az Axios újságírója az X-en egy amerikai forrásra hivatkozva.
„Egy amerikai tisztviselő azt mondta nekem, hogy Netanjahu látogatására a Fehér Házban valószínűleg néhány héten belül sor kerül” – írta Ravid, számolt be róla a ria.ru.







