A főpolgármester számoljon be a hatályos drogstratégiában történt egyeztetések eredményéről! – szólított fel Facebook-posztjában a Fidesz–KDNP fővárosi frakcióvezetője pénteken.
Közösségi oldalán Szentkirályi Alexandra jelezte: „a főváros drogpárti stratégiájában” határidőt szabtak Karácsony Gergelynek, hogy egyeztessen a kormánnyal és az önkormányzatokkal. Ez a határidő négy hónapja lejárt – fűzte hozzá.
Itt az ideje, hogy a főpolgármester a Fővárosi Közgyűlés előtt számoljon be a kerületi önkormányzatokkal és a kormánnyal történt egyeztetés eredményről – írta a kormánypárti politikus.







