Orbán Viktor: Magyarország marad a béke pártján!

A kormányfő vasárnap éjszaka posztolt

Krónika
  • 2025.03.03. - 08:29
Orbán Viktor
Orbán Viktor miniszterelnökMH/Török Péter

A miniszterelnök azt írta közösségi oldalán, hogy „Londonban az európai vezetők úgy döntöttek, hogy nem békére, hanem háborúra van szükség.”

Orbán Viktor hozzátette: Úgy döntöttek, hogy Ukrajnának folytatnia kell a háborút. Ez rossz, hibás és veszélyes. Magyarország marad a béke pártján!

Reklám