Az ukrán rendőrség a hírek szerint ellenőrzi az éjszakai klubokat, hogy azok nem játszanak-e orosz zenéket – írja a Lenta.
Egy Telegram-csatornán megjelent bejegyzés szerint a rendőrség már fel is bukkant egy szórakozóhelyen, miután bejelentést kaptak, hogy ott orosz dalokat játszanak. „Egyszer csak egy adag rendőr jelent meg a helyen, és a klub vezetőivel akartak beszélni” – írta egy ember a bejegyzésében.
Arról már korábban is voltak információk, hogy az ukrán hatóságok hasonló akciót szervezhetnek, azonban hivatalos megerősítés sem akkor, sem most nem érkezett az ukránok részéről.







