A Donald Trump amerikai elnök és Vlagyimir Putyin orosz elnök között lezajló telefonbeszélgetést intelligens párbeszédnek nevezte Szergej Lavrov orosz külügyminiszter – írja a Lenta.
A politikus szerint két tisztelettudó, intelligens ember beszélgetett, ez pedig egy jelentőségteljes pillanat.
Lavrov szerint „eddig is voltak olyan emberek a világban, akik megértették, hogy a politika erről szól. Folyamatosan keresni a kapcsolódási pontokat” azonban jól érezhetően ez eddig hiányzott az amerikai fél részéről.







