Putyin: Jobb, ha találkozunk

Az orosz elnök szerint higgadtan kellene beszélni minden olyan kérdésről, amely a két országot érdekli

Külföld
  • 2025.01.25. - 11:00
Vlagyimir Putyin orosz elnök
Vlagyimir Putyin orosz elnökAFP/Alexander Nemenov

Vlagyimir Putyin orosz elnök úgy véli, hogy neki és Donald Trump amerikai vezetőnek találkoznia kellene, és higgadtan kellene beszélnie minden olyan kérdésről, amely a két országot érdekli. Az orosz államfő ezt Pavel Zarubin újságírónak adott villáminterjújában mondta, amelyet Telegram-csatornáján tettek közzé, írta az eadaily.com.

„Jobb, ha a mai realitások alapján találkozunk, és nyugodtan beszélünk mindazokról a területekről, amelyek mind az Egyesült Államokat, mind Oroszországot érdeklik” – mondta az orosz államfő.

Reklám