Újraindult a kőolaj szállítása Magyarország felé a Barátság kőolajvezetéken – írja közösségi oldalán Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
„Magyarország energiaellátása biztonságban van!” – hangsúlyozta bejegyzésében a tárcavezető.

Újraindult a kőolaj szállítása Magyarország felé a Barátság kőolajvezetéken – írja közösségi oldalán Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
„Magyarország energiaellátása biztonságban van!” – hangsúlyozta bejegyzésében a tárcavezető.
