A miniszterelnök szombaton tartja szokásos év végi sajtótájékoztatóját – írta meg az origo.hu.
Orbán Viktor miniszterelnök december 21-én, szombaton 10.30-kor tartja évzáró nemzetközi sajtótájékoztatóját.
A témák között lehet:
- a véget érő uniós elnökség;
- a háború és a karácsonyi békekötés;
- a jövő évi gazdasági kilátások;
- gazdaságpolitikai tervek;
- a kormányzati gazdaságpolitikai rendszer átalakítása, ide értve az MNB új vezetését is.







