Vlagyimir Putyin orosz elnök az orosz védelmi erők katonáival folytatott párbeszéd során kijelentette, hogy minden arról szól, hogy stratégiai vereséget akarnak okozni Oroszországnak, el akarják pusztítani azt – írta a ria.ru.
Putyin a SVO harcosokkal az Ortopédiai Innovatív Technológiák Központjában tett látogatása során beszélt, ahol a katonák rehabilitáción vesznek részt, miután protéziseket szereltek be nekik.
Valaki kívülről Putyin katonai személyzetével folytatott beszélgetés során azt mondja: „Stratégiai vereséget kell mérnünk Oroszországra, el kell pusztítanunk azt.”







