Az ország belsejében elfogtak nyolc határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult – tájékoztatott az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn reggel.
Az elmúlt héten az ország területén 190 határsértőt tartóztattak fel és kísértek vissza. A megelőző héten – október 21-től 27-ig – a feltartóztatottak száma 199 volt.
Múlt héten az ország belsejében tíz határsértőt is elfogtak, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult. Embercsempészés miatt egy gyanúsított ellen indult büntetőeljárás – derül ki a rendőrségi összesítésből.







