Október 23-án, szerdán a Kossuth Lajos téren 9 órakor ünnepélyes zászlófelvonással kezdődött a nemzeti ünnep kapcsán szervezett kormányzati program.
Katonai tiszteletadással, Kövér László, az Országgyűlés elnöke és Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter jelenlétében felvonták a nemzeti lobogót az 1956-os forradalom és szabadságharc 68. évfordulóján szerda délelőtt Budapesten, az Országház előtti Kossuth Lajos téren.
MH/Balogh Dávid







