Újabb kárpátaljai katona halálhíréről érkezett gyászjelentés – számolt be a kiszo.net kedden.
A Rahói járási Luhi (Laposmező) település 48 éves lakosa, Mikola Ferenc október 4-én szerzett halálos sebesülést a fronton, számolt be róla közösségi oldalán a Tiszabogdányi kistérség.
Kárpátalján továbbra is mindennaposak a katonatemetések, mint tudjuk, a magyar gyökerekkel is rendelkező áldozatok száma is közelíti az ötvenet. Legutóbb egy viski magyar férfit helyeztek örök nyugalomra.







