Kismaroson szükség volt a honvédség bevetésére, nélkülük nem tudnánk megvédeni az embereket. Köszönjük a szolgálatukat! Magyarország megcsinálja – fogalmazott Orbán Viktor.
Háromszáz katona, ötven katasztrófavédő, pár vízügyes és a többi önkéntes – hangzott el a kismarosi bejáráson.







