Két fiatal meghalt balesetben Budaörsön

Krónika
  • 2024.08.25. - 09:31
magyar mentők magyar mentőautó magyar mentősök magyar mentő
Mentőautó és egy személyautó karambolozott a budapesti Király utcánál, a balesetben egy ember súlyosan, többen könnyebb sérülést szenvedtek (képünk illusztráció)Facebook/Országos Mentőszolgálat

Két fiatal meghalt közlekedési balesetben, egy harmadikat pedig súlyos sérülésekkel vittek kórházba a mentők vasárnap hajnalban Budaörsről – közölte az Országos Mentőszolgálat az MTI megkeresésére.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint Budaörsön a Gyár utcában, az ipari parknál árokba hajtott egy személykocsi. A jármű a tetejére borulva a fák közé csapódott.

A törökbálinti és a fővárosi hivatásos, illetve a budaörsi önkéntes tűzoltók három embert szabadítottak ki a roncsból – írták.

Reklám