Hatalmas csatát hozott a magyar–svéd női kézilabda negyeddöntő, a svédek szinte végig vezettek, de a hajrában a magyar együttes átvette a vezetést. A svédek öt másodperccel a vége előtt egyenlítettek. A hosszabbításra azonban elfogytunk. Magyarország–Svédország 32–36.
Párizsból Lille városába költözött át a női kézilabdázók mezőnye az egyenes kiesés szakaszban. A franciák és a dánok már páholyból nézhetik a még hátralévő negyeddöntőket. A dánok a hollandokat (29–25), a franciák a németeket (26–23) ütötték el az elődöntő lehetőségétől.
AFP/Thomas Coex







