A világbajnoki ezüstérmes magyar válogatott végig küzdős, a végletekig kiélezett és szoros meccset játszott az Európa-bajnok holland csapattal szombat délután.
A találkozó kevesebb mint egy perccel a vége előtt még döntetlenre állt, a hollandok az utolsó pillanatokban diadalmaskodtak.
A magyar csapat hétfőn Kanada ellen folytatja szereplését, a csoportból az első négy jut a negyeddöntőbe.







