Eloltották a tüzet a Bikás parknál

A tűz miatt az állomás területét mintegy ötven embernek kellett elhagynia

Krónika
  • 2024.07.26. - 17:02
bikás park  metróállomás
A Bikás park metróállomásnál tűz ütött ki, ahol a megálló külső kupolájának szigetelése égFacebook/BKK - Budapesti Közlekedési Központ

Eloltották a tüzet Budapest XI. kerületében, a 4-es metró Bikás park állomásánál, ahol korábban a földfelszíni, külső kupola szigetelése égett mintegy három négyzetméteren – közölte a katasztrófavédelem péntek délután az MTI-vel.

A tájékoztatás szerint a fővárosi hivatásos tűzoltók megbontották a kupola borítását, és visszahűtötték az izzó részeket. A tűz miatt az állomás területét mintegy ötven embernek kellett elhagynia.

Reklám