Szilágyi Áron képekkel jelentkezett az olimpiai faluból.
„Sajnos a faluba fizikailag ugyan nem léphettek be, de néhány kép segítségével virtuálisan Ti is a részei lehettek az olimpiai élménynek! Remélem tetszeni fognak” – írta hivatalos Facebook-oldalán Szilágyi Áron.







