Baleset miatt lezárták az M35-ös autópályát Debrecennél

A debreceni hivatásos tűzoltók feszítővágóval mentették ki a személyautóba beszorult utast

Krónika
  • 2024.06.12. - 18:45
baleset autópálya
Baleset miatt torlódik az autópályán a forgalomAFP/Stringer

Baleset miatt lezárták az M35-ös autópálya Berettyóújfalu felé vezető oldalát Debrecen térségében szerda délután.

A katasztrófavédelem az MTI-vel azt közölte, hogy a sztráda 44-es kilométerénél szalagkorlátnak csapódott egy Mikepércs felé haladó kisbusz, amelynek ezután nekiütközött egy személygépkocsi.

A debreceni hivatásos tűzoltók feszítővágóval mentették ki a személyautóba beszoruló utast.

Az autópálya Berettyóújfalu felé vezető oldalát teljes szélességében lezárták, a forgalmat elterelik.

Reklám