Baleset miatt lezárták az M35-ös autópályát Debrecennél

Belföld
  • 2024.04.07. - 12:35
OMSZ mentőszolgálat magyar mentők magyar mentőautó magyar mentősök magyar mentő
Képünk illusztrációMH archív/Purger Tamás

Baleset miatt lezárták az M35-ös autópályát a 48-as kilométernél, Debrecen térségében vasárnap – közölte az Útinform a honlapján.

Azt írták, az autópályán, a Berettyóújfalu felé vezető oldalon, a 46-os kilométernél összeütközött egy személygépjármű és egy nyerges vontató. A nyerges vontató átszakította a szalagkorlátot, és a szemközti oldalon felborult.

Emiatt az autópálya Görbeháza felé vezető oldalát lezárták, a 48-as kilométernél kiterelik a forgalmat.
A Berettyóújfalu felé vezető oldalon a leállósávban halad a forgalom.

Reklám