Minden jegy elkelt a Marco Rossi szövetségi kapitány által irányított magyar labdarúgó-válogatott Törökország elleni pénteki budapesti felkészülési mérkőzésére.
A magyar válogatott a pénteki és keddi felkészülési meccseket követően júniusban további két felkészülési meccset játszik az Európa-bajnokságot megelőzően, amelynek csoportkörében június 15-én Svájccal, 19-én a házigazda németekkel, valamint 23-án a skótokkal találkozik.







