A magyar férfi kézilabda-válogatott 29–25-re kikapott Norvégiától az olimpiai selejtező tatabányai csoportjának második fordulójában, szombaton.
A mezőny legjobbjának megválasztott Bartucz László 12 védéssel, Bóka Bendegúz, Fazekas Gergő, Imre Bence és Bodó Richárd három-három góllal zárt.
A magyarok – akik egyszer sem vezettek az egész mérkőzésen - csak akkor szereznek kvótát, ha vasárnap legyőzik Portugáliát.







