Négygólos vereség a norvégoktól

A magyarok csak akkor szereznek kvótát, ha vasárnap legyőzik Portugáliát

Sport
  • 2024.03.16. - 21:18
Fazekas Gergő (b)  férfi kézilabda Norvégia - Magyarország
Fazekas Gergő (b) és a norvég Magnus Gullerud a férfi kézilabda olimpiai selejtezőtorna Norvégia - Magyarország mérkőzésén a Tatabányai Multifunkciós Csarnokban 2024. március 16-ánMTI/Bodnár Boglárka

A magyar férfi kézilabda-válogatott 29–25-re kikapott Norvégiától az olimpiai selejtező tatabányai csoportjának második fordulójában, szombaton.

A mezőny legjobbjának megválasztott Bartucz László 12 védéssel, Bóka Bendegúz, Fazekas Gergő, Imre Bence és Bodó Richárd három-három góllal zárt.

A magyarok – akik egyszer sem vezettek az egész mérkőzésen - csak akkor szereznek kvótát, ha vasárnap legyőzik Portugáliát.

Reklám