Lezárják az M6-os autópálya Pécs felé vezető oldalát Bátaszék és Somberek-Pécsvárad csomópont között

A forgalom az ellenkező, Budapest felé vezető oldalon halad majd

Belföld
  • 2024.02.27. - 10:10
autópálya dugó
Megszűnt a forgalomkorlátozás au autópályán (Képünk illusztráció)MH archív/Purger Tamás

Karbantartás miatt lezárják az M6-os autópálya Pécs felé vezető oldalát Bátaszék és Somberek-Pécsvárad csomópont között kedden, várhatóan 9 órától - tudatta az Útinform.

A közlemény szerint a 166-os és a 171-es kilométer között a pálya jobb oldalát lezárják, a forgalom az ellenkező, Budapest felé vezető oldalon irányonként egy-egy sávon halad majd.

Reklám