Baleset miatt teljes szélességében lezárták a 31-es főutat Sülysápnál – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság vasárnap délután a honlapján.
Azt írták, két személygépkocsi ütközött Mende és Sülysáp között.
A nagykátai hivatásos, valamint a sülysápi és a gyömrői önkéntes tűzoltók végzik a műszaki mentést. Két embert emeltek ki az egyik járműből, mentők is érkeztek a helyszínre – tudatta a katasztrófavédelem.






