Baleset miatt lezárták a 31-es főutat Sülysápon

Krónika
  • 2024.02.11. - 15:45
rendőrség rendőr rendőrök bűnügy rendőrautó police tetthely helyszínelő gyilkosság útlezárás
Képünk illusztrációAFP/Attila Kisbenedek

Baleset miatt teljes szélességében lezárták a 31-es főutat Sülysápnál – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság vasárnap délután a honlapján.

Azt írták, két személygépkocsi ütközött Mende és Sülysáp között.

A nagykátai hivatásos, valamint a sülysápi és a gyömrői önkéntes tűzoltók végzik a műszaki mentést. Két embert emeltek ki az egyik járműből, mentők is érkeztek a helyszínre – tudatta a katasztrófavédelem.

Reklám