Baleset miatt lezárták a 102-es főutat Zsámbéknál

Mindkét járműbe beszorul egy-egy ember; őket feszítővágóval szabadították ki, majd átadták a mentőknek

Krónika
  • 2024.01.27. - 10:05
OMSZ mentőszolgálat magyar mentők magyar mentőautó magyar mentősök magyar mentő
Képünk illusztrációFacebook/Országos Mentőszolgálat

Frontálisan ütközött két autó a 102-es főút Zsámbék és Herceghalom közötti szakaszán, ezért a Pest vármegyei főutat lezárták – közölte a katasztrófavédelem szombaton az MTI-vel.

Azt írták, hogy mindkét járműbe beszorul egy-egy ember; őket feszítővágóval szabadították ki, majd átadták a mentőknek.

Két mentőhelikopter is érkezett a baleset helyszínére – tették hozzá.

Reklám