A magyar rendőrök az ország belsejében elfogtak hat határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult.
Az elmúlt héten az ország területén 17 határsértőt tartóztattak föl és kísértek vissza. A megelőző héten – január 8-tól 14-ig – a feltartóztatottak száma 13 volt. Emellett az elmúlt héten az ország belsejében elfogtak 17 határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult – derül ki a rendőrségi összesítésből.







