Ideje odakapcsolni a Discovery Science-re és a DTX-re, ugyanis éjfélétől ez a két csatorna megszünteti magyarországi működését – írja a media1.hu.
Idén év végével két csatornától is búcsúznia kell a nézőknek, ugyanis a Discovery Science és a DTX csatornák elérhetőségét is megszünteti a Magyarországot is magába foglaló régióban a Warner Bros. Discovery (WBD). Ez azt jelenti, hogy már csak ma van lehetősége odakapcsolni a nézőktől, holnaptól ugyanis már nem lesznek elérhetők – közölte a Media1.







