2023-ban azért küzdöttünk, hogy amit már korábban megszereztünk, ne veszítsük el – írta hivatalos Facebook-oldalán Orbán Viktor.
2024-ben az előrelépésért dolgozhatunk! – írta Facebook-oldalán a kormányfő.
2023 egy küzdelmes év volt

2023-ban azért küzdöttünk, hogy amit már korábban megszereztünk, ne veszítsük el – írta hivatalos Facebook-oldalán Orbán Viktor.
2024-ben az előrelépésért dolgozhatunk! – írta Facebook-oldalán a kormányfő.
