Péntektől vasárnapig 42 határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök – tájékoztatott az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn.
Az ország belsejében elfogtak tíz határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult.
Az elmúlt héten az ország területén 45 határsértőt tartóztattak föl és kísértek vissza. A megelőző héten – november 20-tól 26-ig – a feltartóztatottak száma 28 volt. Emellett az elmúlt héten az ország belsejében elfogtak 11 határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult – derül ki a rendőrségi összesítésből.







