Leszállította a gyártó az orosz védelmi minisztériumnak szánt Szu–34-es vadászbombázók újabb tételét, és megkezdte a jövő évi megrendelés teljesítését – számolt be a Rosztech a TASZSZ hírügynökségnek, írja a Mandiner.

Leszállította a gyártó az orosz védelmi minisztériumnak szánt Szu–34-es vadászbombázók újabb tételét, és megkezdte a jövő évi megrendelés teljesítését – számolt be a Rosztech a TASZSZ hírügynökségnek, írja a Mandiner.

A román állampolgárok reformokat akarnak
Több civil megsebesült