Az ország belsejében két határsértőt is elfogtak, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult.
Az elmúlt héten az ország területén – idén az eddigi legkevesebb – hat határsértőt tartóztattak föl és kísértek vissza. A megelőző héten – november 6-tól 12-ig – a feltartóztatottak száma 42 volt. Emellett az elmúlt héten az ország belsejében elfogtak 13 határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult – derül ki a rendőrségi összesítésből.






