Halálra gázoltak egy gyalogost Miskolc közelében a 37-es számú főúton kedd este – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A helyszínelés idejére a rendőrök a főút Miskolc felé tartó sávjait az arnóti és a gesztelyi körforgalom között lezárták, a forgalmat Gesztely irányába terelik.




