Kikapott az Egertől, így továbbra is nyeretlen a PLER-Budapest a férfi kézilabda NB I-ben, míg a Tatabánya magabiztos sikert aratott pénteken.
A fővárosi együttes egészen az első félidő végéig nem engedte ellépni az egri csapatot, ám vezetőedzője, Horváth Attila első időkérése után négygólos hátrányba került. A folytatásban a hazaiak próbáltak felzárkózni, de nem sikerült az egyenlítés, így szezonbeli negyedik mérkőzésük után is pont nélküliek.
Ezüstszegi Kristóf






