Novák Katalin hétfőn az ENSZ fenntarthatósági csúcstalálkozóján társelnökölt, ma pedig már a Közgyűlés munkájában vesz részt.
Kárpátaljai, beregszászi látogatásomon találkoztam Katalinnal, aki a háborúban elesett fiát gyászolja – posztolt közösségi oldalán az államfő.







