Baleset miatt lezárták az M7-est

Krónika
  • 2023.09.01. - 06:18
rendőrautó, rendőrség, rendőr, illusztráció, bűnügy
Képünk illusztrációMH/Purger Tamás

Baleset történt az M7-esen, emiatt az autópálya Balaton felé vezető oldalát Tárnoknál teljes szélességében lezárták - közölte Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) pénteken hajnalban.

Egy nyerges vontató és egy személyautó ütközött össze a sztráda 23-as kilométerénél, a Balaton felé vezető oldalon.

Az érdi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. A helyszínelés idejére teljes szélességében lezárták az autópályát, a forgalmat leterelik az érdi felhajtótól - közölte az OKF.

Reklám