Ezután az argentinoktól elszenvedett szoros vereséget követően jöhetett a bronzcsata, amely végig kiélezett volt, csak a legvégén dőlt el.
A Balázsi Csaba, Bodócs András, Lengyel Béla, Papp Péter, Podusil György és Tajtyi Róbert összeállítású csapat a sportág történetének első magyar csapatérmét szerezte – közölte a Magyar Footgolf Szövetség.
Az első alkalommal kiírt szenior vb-t az argentinok nyerték Szlovákiát legyőzve. A férfi csapatversenyben Franciaország megvédte címét, a nőknél a japánok lettek a legjobbak.
A vb az egyéni küzdelmekkel zárul kedden, Bacskai Bence az élről várja a folytatást. A Walt Disney World Resort területén zajló vb-n 39 ország közel ezer játékosa versenyez.







